брухтопереробне обладнання в Житомирі Наша компанія, що надає послуги демонтажу, вивезення та переробки металобрухту у Житомирі та Житомирській обл. У нашому арсеналі все необхідне. Парк нашого обладнання включає найрізноманітніші технічні засоби та сучасне оснащення.

Якісне брухтопереробне обладнання - предмет інтересу і високого попиту у всьому світі. Виробництво металоконструкцій та будівельних об'єктів ведеться повними темпами, і з тією ж швидкістю накопичуються побутові та виробничі відходи у вигляді брухту металів. Тому вивіз і переробка

будівельних відходів та металобрухту - найактуальніша проблема сучасності.
Якість брухту металів залежить від його чистоти та відсутності домішок. Великі металоконструкції і деталі повинні бути розрізані. Для цього успішно застосовується інтенсивне температурний вплив, розплавлення або плазмова різка металу, виконувана за спеціальними технологіями за допомогою новітнього обладнання. Це важливий етап демонтажних робіт, що забезпечує високу продуктивність і скорочує терміни демонтажу в цілому. Крім плазмової, застосовується і електродугова різання.

Для переміщення і вантаження металобрухту ми використовуємо такелажне обладнання, перевалочну техніку, мультиліфти, крани, перевантажувачі металобрухту, гідроманіпулятори. Інше технічне оснащення включає в себе гідравлічні ножиці, за допомогою яких метал подрібнюють. Це контейнерні ножиці, прес-ножиці.

Парк обладнання для переробки металу не обходиться без пресів, які можуть бути як механічними, так і гідравлічними. До них відноситься брикетувальний, пакетувальний прес різних модифікацій. Використовуються ваги, грейфера, стружкодробілкі, магнітні шайби. Часто для переробки використовується мобільне обладнання.

Вивіз металобрухту можливий металовоз, ломовози різної вантажопідйомності, або бункером 27 куб. Вся наша техніка для переробки металобрухту, має високу продуктивність, проста в обслуговуванні, забезпечує безвідмовну експлуатацію і безпеку протягом всього терміну служби.