Демонтаж будівель і утилізація металобрухту Як відомо, старіють не тільки люди, але і плоди їх творінь. Будівлі та конструкції, зведені десятки років тому, старіють морально і фізично.

Неможливість експлуатації висотних житлових будівель, цехів, заводів і фабрик, неминуче призводить до їх демонтажу, з подальшою переробкою конструкцій.

Наша компанія надає послуги знесення та демонтажу будівель, споруд і висотних конструкцій. У своїй роботі ми використовуємо різні методи і прийоми, перевірені досвідом. Існує кілька видів демонтажу, обумовлених характеристиками, станом конструкції та особливостями поставленого завдання.

Терміни демонтажу залежать від часу оформлення дозвільної документації, підготовки до процесу, і, власне, самого демонтажу .

Демонтаж споруд, будівель, конструкцій різної складності і фундаментів в Житомирі виконується за допомогою спеціального обладнання (навісне і піднімального) і важкої техніки.

Важка техніка в поєднанні з алмазною різкою, дозволяє виконати знесення та демонтаж споруд без особливих зусиль і в стислі терміни. Певну складність представляє ломка монолітних фундаментів. Глибоко закладені фундаменти, найчастіше, демонтуються за допомогою алмазного різання. Дана технологія дозволяє виключити вплив на об'єкти комунікацій, що знаходяться в безпосередній близькості від майданчика демонтажу. Технологія демонтажу, пов'язана з переробкою відходів будівництва, припускає використання дробильного комплексу, за допомогою якого відходи перетворюються на різні фракції вторинного щебеню. ​​