Наш автопарк

MAN TGA 26 манипулятор

DAF 95XF 430 манипулятор

МАЗ манипулятор самосвал

КАМАЗ манипулятор

 

Компанія ТОВ "Металл-пром" здійснює приймання, вивезення та переробку чорних і кольорових металів. Наша Компанія діє на ринку заготівлі металу вже багато років. За цей час вона завоювала репутацію надійного партнера. Брухт металів переробляється з використанням передових технологій, а наявність прямих контрактів з найбільшими вітчизняними металургійними комбінатами дає нам можливість запропонувати своїм клієнтам найвищі ціни на металевий брухт.

Наша компанія, єдина в регіоні, володіє спеціалізованою технікою для вивозу вторсировини металу, що дозволяє самостійно виконувати завантаження та надає можливість в найкоротші терміни вивозити брухт у великих обсягах. Досвідчені бригади демонтажників виконають демонтаж будь-яких металоконструкцій і здійснять. Наша компанія проводить демонтаж устаткування: верстати, преси, козлові крани, котельні, та ін

Наші фахівці забезпечать:

  • порізку металу на території продавця;
  • вивіз металобрухту кольорових і чорних металів
  • демонтаж і завантаження будь-якої складності кваліфікованими монтажними бригадами, які укомплектовані всім необхідним обладнанням і засобами, які дозволять провести демонтаж металоконструкцій в найкоротші терміни і осуществітьпріем металу.

Наша компанія ТОВ "Металл-пром" - ваш надійний партнер.

Для безлічі підприємств однією з нагальних завдань є проблема вивозу і утилізації металоконструкцій, будівельних відходів та ін відсутність спеціалізованої техніки змушує їх звертатися в такі організації, як наша.

Ми здійснимо вивіз металобрухту і маємо в своєму арсеналі все необхідне для виконання даної роботи.

Читати далі ...

Наша компанія, що надає послуги демонтажу, вивезення та переробки брухту металу, має у своєму арсеналі все необхідне . Парк нашого обладнання включає найрізноманітніші технічні засоби та сучасне оснащення.

Вивезення та переробка будівельних відходів та металобрухту - найактуальніша проблема сучасності.

Читати далі ...